Σήμερα ήταν μια ξεχωριστή ημέρα για τους μαθητές/τριες του ΕΕΕΕΚ Έδεσσας.
Στα πλαίσια της Παγκόσμιας Ημέρας Ατόμων με Αναπηρία και της δράσης DuoDay, που υλοποιεί το σχολείο μας για δεύτερη σχολική χρονιά, οι μαθητές/τριες μας ανέλαβαν την εξυπηρέτηση πελατών στον πολυχώρο Καταρράκτες.
Στο πιο τουριστικό μαγαζί της Έδεσσας, είχαν την ευκαιρία να συνεργαστούν άψογα με το προσωπικό του καταστήματος και να διεκπεραιώσουν με χαμόγελο το δύσκολο έργο της εξυπηρέτησης πελατών! Ήταν μια δράση που ενθουσίασε τα παιδιά και είχε θερμή υποδοχή από τους πελάτες του πολυχώρου!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον επιχειρηματία κ. Σινιόσογλου Τάσο (Katarraktes), που με μεγάλη χαρά δέχθηκε τη συνεργασία αυτή, καθώς και σε όλα τα μέλη της ομάδας του πολυχώρου, που αποδέχθηκαν τους μαθητές/τριες μας ως ισάξιους συνεργάτες!
Ελπίζουμε και ευχόμαστε η συνεργασία αυτή να έχει συνέχεια και μέλλον!!

Υπεύθυνη Δράσης: ΗΡΩ ΚΟΡΟΜΠΟΥΛΑ.

kataraktesSM

joomla fanbox module joomla